Володимир Дзега провів нараду, на якій визначили алгоритм зміни головного розпорядника бюджетних коштів

09.10.18

Із 1 жовтня 2018 року згідно рішення сесії Драбіської районної ради від 12.09.2018 № 29-10/VII відбулася зміна головного розпорядника бюджетних коштів: дані повноваження переходять від райдержадміністрації до районної ради.

У зв’язку з цим сьогодні, 9 жовтня 2018 року, голова районної ради Володимир Дзега та заступник голови - Тетяна Богославець провели робочу нараду з головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександром Балагурчиком, начальником фінансового управління райдержадміністрації Тетяною Близнюк, начальником відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ігорем Чернишем, головними бухгалтерами установ.

Олександр Балагурчик сказав, що на даний час у «первинці» працює 17 сімейних лікарів, з якими підписано 20223 декларації. Також він зазначив, що зміна розпорядника бюджетних коштів дасть змогу забезпечувати безперебійне фінансування задля ефективної роботи медичного закладу.

Володимир Дзега обгрунтував актуальність обговорюваної теми та з метою злагодженого процесу зміни головного розпорядника бюджетних коштів спільно визначили першочергові завдання.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація