Володимир Дзега провів нараду, на якій обговорили проблеми формування бюджету на 2018 рік

12.12.17

Бюджетний процес у розпалі: сьогодні, 12 грудня, голова  районної ради Володимир Дзега та заступник голови - Тетяна Богославець провели робочу нараду із керівниками установ і закладів, на якій розглянули особливості формування бюджету на 2018 рік.

Володимир Дзега обгрунтував актуальність обговорюваної теми, зазначивши, що для депутатів районної ради важливо почути проблеми, які існують на даний час у районних установах, для того, щоб передбачити шляхи їх вирішення при формуванні районного бюджету. До речі, саме це питання виноситься на розгляд 23 чергової сесії районної ради, яка відбудеться 22 грудня 2017 року.

У ході роботи головний лікар центральної районної лікарні Світлана Бойко, головний лікар КЗ «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, директор КП «Драбівські теплові мережі» Валерій Василенко, директор ДЮСШ «Слов’яни» Василь Моісєєв, начальник трудового архіву Наталія Шульга, директор Драбівської районної дирекції кіновідеомережі Руслан Безпалько та начальник відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради Ігор Черниш обговорили бюджетні пропозиції на наступний рік.

Головний лікар КЗ «Драбівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик тезисно поінформував про основні напрямки діяльності закладу у наступному році: в першу чергу, необхідно завершити оснащення комп’ютерами та забезпечити доступом до інтернет-ресурсу первинну ланку, за рахунок співфінансування закупити два спецавтомобілі, покращити матеріально-технічну базу амбулаторій, для вирішення проблеми кадрового забезпечення - придбати житло для сім’ї молодих лікарів.

Не менше питань, що потребують нагального вирішення, і у Світлани Бойко - головного лікаря центральної районної лікарні. Світлана Анатоліївна зазначила, що у 2018 році потрібно завершити роботи з інформатизації медичної установи (в загальному буде обладнано 53 робочі місця, до речі, у поточному році обладнано 10 місць). Потребують капітального ремонту головний та інфекційний корпуси закладу, приміщення Шрамківського відділення; планується завершити проект щодо протипожежної сигналізації (його виконання передбачає використання коштів у сумі 350 тис. грн.); закупити фіброгастроскоп, аудіометр, покращити матеріальну базу лікарні, тощо.

-  У наступному році КП «Драбівські теплові мережі» планує вирішити питання переведення на альтернативні види опалення котельну, що знаходиться в Драбові на вул. Молодіжній, 1, – сказав директор комунального підприємства Валерій Василенко. – Для цього розроблений проект на загальну суму 1145 тис. грн. та зареєстрований у Державному фонді регіонального розвитку.

Всі керівники поділилися власними баченнями діяльності закладів у наступному бюджетному році. Спільно визначили пріоритетні питання. Володимир Дзега пообіцяв тримати їх на власному контролі та по можливості сприяти у їх вирішенні.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація