Голова районної ради та депутат обласної ради привітали ветерана з ювілеєм

29.12.16

Сьогодні, 29 грудня, голова районної ради Володимир Дзега спільно із депутатом обласної ради Сергієм Буцьком, головою районної ветеранської організації Валентиною Крокосенко, Остапівським сільським головою Юхимом Чечотом завітали до оселі Андрія Павловича Ковтуна, щоб привітати його із 90-річний ювілеєм.

Андрій Павлович – ветеран війни та праці, фронтовик, шанована людина, за плечима якої довге життя, наповнене бойовою і трудовою мужністю. Спільно з дружиною Марією Павлівною виховали трьох дочок і сина, і на сьогодні є найбільшою підтримкою один одному. Нині ветеран оточений турботою та опікою рідних, користується щирою пошаною односельчан.

Гості привітали ювіляра із 90-річчям, вручили квіти, подарунки та нагородили за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у відбудову народного господарства в повоєнні роки спільною Подякою від районної ради і районної державної адміністрації, зичили імениннику відзначати  у широкому колі рідних і друзів ще й 100-річчя.

– Ми низько схиляємося та віддаємо глибоку шану Вам за пройдені тернисті бойові шляхи, за працю на благо відродження рідної землі з попелища після Великої Перемоги. Немає таких слів, якими можна було б повною мірою передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, яку коли-небудь знало людство, – наголосив, звертаючись до ветерана, голова районної ради Володимир Дзега.

    Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація