Володимир Дзега привітав учасників звітно-виборної конференції обласної організації ветеранів

22.10.19

Сьогодні, 22 жовтня 2019 року, в Будинку учителя проведено дев’яту звітно-виборну конференцію обласної організації ветеранів Черкаської області.

Привітати ветеранів Черкащини завітав голова районної ради Володимир Дзега.

Делегації з районів та обласного центру зустрічали звуки духового оркестру, які додавали події певної урочистості. А коли наповнилася зала, залунала душевна, заклична українська пісня у виконанні Золотоніського хору ветеранів «Барви Златокраю». Після відкриття конференції хористи разом із делегатами виконали Гімн України.

Потім голова обласної організації ветеранів Володимир Михайлович Веретільник прозвітував про роботу ГО, а пізніше на пленумі йому вп’яте довірили очолювати ветеранську організацію Черкащини на наступні чотири роки.

Голова районної ради Володимир Дзега привітав учасників конференції та зазначив, що ветеранські організації мають найбільшу кількість спілчан, а це більше 400 тисяч осіб:

- На Драбівщині ветеранська організація налічує більше 8 тисяч осіб. Це авторитетна, незалежна від будь-яких політичних партій та рухів організація, яка проводить активну роботу серед ветеранів війни і праці, серед молоді, підтримує українських воїнів, які захищають нашу державу сьогодні.

Також Володимир Дмитрович розповів про співпрацю районної влади і районної громадської організації, завдяки якій впродовж 2015 - 2019 років здійснено низку важливих заходів соціально-культурного спрямування: з метою обміну досвідом роботи проведено міжрайонні семінари на базі Чорнобаївської, Канівської, Смілянської, Ічнянської (Чернігівська область), Гребінківської (Полтавська область) та Вишгородської (Київська область) ветеранських організацій; здійснено екскурсійні поїздки ветеранського активу до Верховної ради України, Черкаського обласного краєзнавчого музею, Національного парку «Межигір’я», в музей «Битва за Київ 1943 р.», в с. Нові Петрівці, м. Канів, м. Переяслав-Хмельницький, в Качанівку, Красногірський монастир; відбувся фестиваль народної пісні «Життя мого юна весна» за участю ансамблів ветеранів Драбівського, Золотоніського та Гребінківського районів; здійснено прийом всеукраїнської естафети «Слава визволителям України!» від Полтавщини, у якій взяли участь делегації Організації ветеранів України на чолі з Віктором Вікторовичем Шмаковим, Черкаської обласної та Кам’янської районної організацій ветеранів; на високому рівні відзначено 30-річчя Драбівської районної організації ветеранів, до святкування якого долучилися гості із 7 районів Черкащини та Полтавщини; делегації нашого району вітали з 30-ю річницею від дня заснування Чорнобаївську і смілянську ГО; вже традиційно вітаємо довгожителів району з ювілейними датами; імена кращих голів первинних ветеранських організацій занесено на Дошку пошани «Гордість району».

Драбівська районна ветеранська організація була відзначена як одна з найуспішніших в області, а її голову - Валентину Григорівну Крокосенко обрано делегатом VIII з'їзду ветеранів України, членом президії та головою комісії з питань організаційно-методичного забезпечення діяльності Черкаської обласної організації ветеранів.

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація