Володимир Дзега бере участь у всеукраїнській фаховій майстерні

17.05.19

Сьогодні, 17 травня 2019 року, голова районної ради Володимир Дзега бере участь у всеукраїнській фаховій майстерні «Відповіді на болючі питання у сфері реформування адміністративно-територіального устрою та медицини», яка відбувається в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Всеукраїнська фахова майстерня організована в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Відповідно до програми навчання учасники розглянуть найпоширеніші питання, що турбують українське місцеве самоврядування в ході реалізації їхніх повноважень, та матимуть змогу почути про особливості реалізації законодавства, відповідно до тематики заходу, також обговорять перспективи нормативно-правового забезпечення децентралізації.

Крім того, експертами та запрошеними представниками центральних органів державної влади надаватимуться практичні консультації щодо роботи місцевих рад.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація