Володимир Дзега взяв участь у Саміті миру, що вперше відбувся в історії України

04.07.14

4 липня 2014 року голова районної ради Володимир Дзега  взяв участь у першому Саміті миру «Об’єднання через децентралізацію. Залучення. Довіра. Єднання», що присвячений ролі громадського суспільства та органів місцевого самоврядування у забезпеченні успіху децентралізації державного управління в України.

Організаторами Саміту виступили: Інститут культурних відносин України («ICA Ukraine»), Всеукраїнська асоціація районних та обласних рад, а також Асоціація бізнес-тренерів, консультантів, Громадська організація «Всеукраїнська координаційна рада Майдану».

Як зазначили організатори заходу, його метою є сприяння встановленню миру в Україні через широке обговорення ідеї децентралізації із залученням представників зацікавлених сторін, спільне прийняття доленосних для країни рішень й окреслення плану дій з їх реалізації. У ході роботи продемонстровані методи залучення й конструктивної участі громадянського суспільства в процесі децентралізації та переходу до місцевого контролю. У ході роботи, учасники саміту ставили за мету зробити модель децентралізованої системи управління на основі досвіду, знань та ідей учасників.

У Саміті взяли участь близько 250 учасників, в тому числі й черкащани, зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голови місцевих громад області, представники громадських організацій та об’єднань. 

Відкриваючи роботу Саміту співзасновник Інституту культурних відносин України, Президент консалтингового компанії Річард Фурсман, перш за все, закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблих під час майданних подій та тих українців, хто поліг у протистояннях на сході крани. Також він окреслив головні напрями роботи зібрання та очікувані результати.

Вітання учасникам Саміту від голови Всеукраїнської асоціації обласних та районних рад Сергія Чернова передала віце-президент Асоціації Людмила Немикіна наголосивши, що успіх будь-яких реформ цілковито залежить від скоординованості та єдності думок, задля чого й зібралися учасники на форум.

Також виступили координатори й організатори проекту. Вони побажали присутнім плідної роботи та конструктивного діалогу.

Всі присутні були залучені до дискусій з метою пошуку шляхів вирішення гострих проблем країни. Обговорення були націлені на конструктивну співпрацю представників влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадянського суспільства.

Діалоги й робочі сесії проходять за «одним столом», в малих й великих групах, де всі учасники мають можливість висловити свої ідеї й взяти участь у виробленні спільного бачення та основ реалізації процесу децентралізації.

За результатами Саміту будуть сформульовані рекомендації до змін в Конституцію України із метою забезпечення відповідальної децентралізації системи державного управління на рівні регіонів та територіальних громад; визначені спільні цінності та інтереси для об’єднання України; створена зрозуміла й прозора практика взаємодії та управління.     

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація