Влада, бізнес та громадськість Черкащини об`єднали зусилля для боротьби з COVID-19

25.03.20

Проект “Спільнодія Черкащини” об’єднав владу, бізнес та громадськість області для допомоги медичним закладам у боротьбі з COVID-19. Сьогодні відбулася презентація проекту, який створили на базі неурядової організації – Черкаської агенції регіонального розвитку.

Ключове завдання платформи – акумулювати грошові, матеріальні та інформаційні ресурси задля допомоги медичним закладам області у боротьбі за збереження здоров’я громадян. 

Для соціально відповідального бізнесу, який має бажання долучитися до вирішення першочергових потреб у сфері охорони здоров’я, відкрили окремий рахунок. Обіг коштів буде абсолютно прозорий, а звітування – публічним.

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар відзначив важливість об’єднання зусиль, а також на тому, щоб співпраця відбувалася на прозорих, зрозумілих правилах та під контролем громадськості. Пріоритетність потреб у сфері медицини визначатимуть спільно із Управлінням охорони здоров’я Черкаської ОДА. 

– Не менш важливий той факт, що визначений формат співпраці влади, бізнесу та громадськості не передбачає зобов’язань чи преференцій. Це добра воля бізнесу у вигляді можливостей: комунікаційних, логістичних, матеріальних чи будь-яких інших, – наголосив Роман Боднар.

Очільник області подякував соціально відповідальному бізнесу, який вже долучився до проекту. Вже зараз на рахунок Агенції надійшло 3 млн 250 тисяч гривень:

o    Уманський тепличний комбінат

o    Лебединський насіннєвий завод

o    Компанія “Укравіт” забезпечує заклади охорони здоров’я, працівників ДСНС та правоохоронців дезинфікуючими засобами.   

Агроіндустріальний холдинг “МХП” спрямував 14 млн грн. 

Чому бізнесу радимо обирати платформу “Спільнодія Черкащини”?

– Прозорість обігу коштів;

– Забезпечення першочергових потреб медичної сфери Черкащини;

– Відкритість звітування;

– Комунікаційний супровід.

Чому Агенція стала базою для платформи?

– Агенція – це неурядова організація, заснована обласною владою, бізнесом, громадськими організаціями та навчальними установами області. Cаме Агенція, за рішенням наглядової ради, стає основною базою для платформи. Зараз головне її завдання – акумулювати благодійні внески на окремому рахунку та спрямовувати їх на фінансування першочергових потреб. Вже зараз на рахунок надійшло 3 млн 250 тис. грн. Щотижня Агенція звітуватиме про надходження і витрати, – зауважила керівниця Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало. 

Директорка БО “Благодійний фонд “МХП-Громаді” Тетяна Волочай відзначила, що на спрямовані 14 млн грн закуповують нагальне необхідне обладнання і матеріали, зокрема експрес-тести, для лікарень області.

– Ми запрошуємо також інший бізнес Черкащини до участі в проекті. Ми також допомагатимемо із логістикою закупівель, оскільки маємо певний досвід. На сьогодні вже підписали договори про закупівлю експрес-тестів, чекаємо на доставку і працюємо далі. 

Також партнером платформи є ГО “Молода Черкащина” як представниця громадського сектору.

– Наша задача в цьому процесі – котроль закупівель та інформування. Щоб усі кошти були витрачені за чітко визначеними пріоритетами. На публічній сторінці будемо також розповідати про кращі практики різних ініціатив, які нині з’являються в області. Кожен, хто вкладає свої гроші або сили у вирішення цієї проблеми, отримає інформаційну підтримку, – говорить керівниця громадської організації Вікторія Феофілова.

Офіційний окремий рахунок:

Установа «Черкаська агенція регіонального розвитку»

ЄДРПОУ/ДРФО 40848641 АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 325321)

Рахунок: No UA213543470000026002051552926 (поточний рахунок)

Валюта UAH (українська гривня).

Призначення платежу: Благодійний внесок.

Офіційна сторінка “Спільнодії Черкащини” у  ФЕЙСБУЦІ.

Якщо маєте пропозиції щодо співпраці – пишіть spilnodia@gmail.com або телефонуйте:

– щоб надати фінансову допомогу –  0930244836 (Світлана Остряніна)

– інші пропозиції по співпраці – 0636238872 (Вікторія Феофілова)

Сьогодні область отримала перший вантаж масок, захисних костюмів. Їх розподіляють серед тих, хто зараз на «передовій» – медиків. Також маємо більше 5 тисяч експрес-тестів. Про це повідомив очільник області Роман Боднар.

 – Очікуємо більшої кількості тестів ПЛР, якими маємо протестувати якомога ширше коло людей уразливих груп, – наголосив він. – Зокрема тих, які перебували за кордоном, хто контактував із хворими та тих, хто має показники. Водночас ще раз наголошу: проходити масове тестування людям, які добре себе почувають, не потрібно! Також вивчаємо готовність здійснення лабораторної діагностики коронавірусної інфекції методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) саме на Черкащині.

З цією метою голова ОДА оглянув дві лабораторії державних установ: ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області та обласного лабораторного центру МОЗ України.

 За інформацією прес-служби ОДА

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація