Визначено володаря районного “Суперкубку миру - 2017”

08.11.17

У суботу, 4 листопада, завершився футбольний сезон 2017 року.

На стадіоні «Колос» (смт Драбів) відбулися фінальні змагання з міні-футболу «Суперкубок миру - 2017», в яких взяли участь 8 команд.

Змагання проходили удвох групах: група А – футбольні команди з Драбова, Бойківщини, Мойсівки і Білоусівки; група Б - футбольні команди з Золотоношки, Драбове-Барятинського, Митлашівки і Степанівки.

Всі ігри пройшли в напруженій боротьбі, про що свідчить результативність. По дві кращі команди, які виходили з групи, визначалися за додатковим показниками.

У півфіналах зустрілися футбольні команди Мойсівка – Золотоношка (1:0), Драбів – Степанівка (2:2 (2:0) по пенальті), Отже, у вирішальному матчі зустрілися команди с. Мойсівки і смт Драбова. Фінал видався активним і захоплюючим. Після першого тайму лідирувала команда Мойсівки із рахунком 1:0, але вже на початку другого тайму драбів’яни забили три м’ячі і, здавалося, що інтрига зникла. Проте мойсівські футболісти змінили хід поєдинку, спершу скоротивши рахунок, а на останніх секундах зустрічі зрівнявши його – 3:3.

У серії пенальті точнішими були драбів’яни (8:7), які і здобули останній футбольний трофей у 2017 року.

Кращим гравцем визнано Романа Зорю, кращим воротарем - Миколу Карпича (смт Драбів).

Всі призери нагороджені цінними подарунками.

Михайло Кубрушко - директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос»