Визначено переможців районного етапу всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020”

19.11.19

19 листопада 2019 року у великому залі Будинку рад відбувся завершальний етап районного конкурсу «Учитель року - 2020».

Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблем освіти. Конкурс «Учитель року» - це і конкурс професійної майстерності, і свято вчительської душі, на яке завітали керівники району: Тетяна Богославець - заступник голови районної ради, Володимир Лобода - перший заступник голови райдержадміністрації, Людмила Рудик - заступник голови райдержадміністрації.

 

Педагоги району зареєструвалися для участі у 4 номінаціях: «Початкова освіта», «Хімія», «Історія» та «Зарубіжна література».  Упродовж жовтня-листопада конкурсанти успішно провели уроки у незнайомих класах, тестування, захист проєктів, проведення майстер-класів, методичні практикуми, створили власні сайти, підготували відеорезюме та продемонстрували високий рівень професійної майстерності, обізнаності, уміле володіння науковою термінологією, інноваційними методами та прийоми викладання предмета, знаннями сучасних досягнень у педагогіці, поділилися оригінальними педагогічними новаціями та творчими надбаннями.

На участь у конкурсі було зареєстровано 14 осіб, в тому числі 2 представники від Великохутірської ОТГ, проте до фіналу дійшло 11 педагогічних працівників з 7 закладів освіти: у номінації «Історія» - Близнюк А.Ю., Руденко О.В., у номінації «Хімія» - Костенко Т.І., Радченко А.В., Стадніченко Г.В., у номінації «Початкові класи» - Кабанець А.В., Петренко Л.С., Новак Л.В., Ничеглод О.В., у номінації «Зарубіжна література» - Усик Ю.В., Михно В.А. Від Драбово-Пристанційної ЗОШ І – ІІІ ступеня участь у конкурсі взяли 3 учителі, по 2 вчителі представляли Безбородьківську ЗОШ І – ІІІ ступенів та заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с.Великий Хутір, по 1 учителю було зареєстровано від Нехайківського, Свічківського та Перервинцівського НВК та Шрамківської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Серед учасників конкурсу не було людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця - все це засвідчила фінальна частина районного конкурсу, у ході якої конкурсанти поділилися з присутніми своїми враженнями від конкурсу, продемонстрували себе очима своїх учнів, підготували оди предметам, які викладають.

 

За результатами конкурсних змагань визначено лауреатів та переможців, яких привітала Валентина Шевчук, начальник відділу освіти, та  нагородила Дипломами усіх учасників фінального етапу конкурсу. 

  

Переможцями визнано Кабанець Аллу Володимирівну - учителя початкових класів Драбово-Пристанційної ЗОШ І – ІІІ ступенів та Костенко Тетяну Іванівну - учителя хімії Драбово-Пристанційної ЗОШ І – ІІІ ступенів, які продовжать боротьбу за перемогу на обласному етапі конкурсу.

Щиро вітаємо лауреатів та переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» та зичимо подальших творчих злетів!

Хай має вчитель менше свят, ніж буднів,

Йому не треба більших нагород.

Яке то щастя – буть корисним людям,

Учить його величність – наш народ!

Відеоперегляд конкурсу за посиланням

За інформацією Драбівської райдержадміністрації

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація