Вітаємо Віктора Козоріза з отриманням обласної премії ім. M.Максимовича

19.08.20
В обласному краєзнавчому музеї відбулося засідання конкурсної комісії з присудження обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича 2020 року,- про це повідомляє український історик і громадський діяч,  голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мельниченко.
 
Цьогорічна краєзнавча премія за оновленим положенням присуджується у двох номінаціях – «За видання краєзнавчої літератури» та «За особливий внесок у розвиток музеїв, що функціонують та перебувають у віданні підприємств, установ та організацій».
 
У першій номінації переможцями визнано Віктора Козоріза – автора книги «Драбів і Драбівщина. Нариси з історії рідного краю» і Володимира Поліщука – автора підбірки із 7 книг, виданих ним в останні п’ять років: «Мій Михайло Максимович», «Мій Василь Доманицький», «Мій Павло Филипович», «Мій Тодось Осьмачка», «Шевченківські студії», «Слово до високих літ», «Майже столітня історія… Кафедра української літератури в Черкасах».
 
 
У другій номінації переможцем визнано музейний комплекс історії рідного краю Тернівського ліцею Тернівської сільської ради Смілянського району.
Вітаємо лауреатів краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича 2020 року.
 
Вітаємо нашого земляка автора книги «Драбів і Драбівщина. Нариси з історії рідного краю» – Віктора Козоріза з заслуженою перемогою!
Це гідна нагорода за ваш титанічний труд!
 
 
Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація