Вітаємо юних дзюдоїстів із відмінними результатами

22.11.16

Знову юні вихованці Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» тішать нас своїми результатами.

Так, 12 листопада 2016 року на Всеукраїнському турнірі ім. Дмитра Максимова (м. Київ) Петренко Ліля здобула 2 місце серед дівчат у вазі до 25 кг, хлопці - Перепелиця Роман, Бойко Дмитро, Мелащенко Тімур та Лисенко Дмитро зайняли 3 місце відповідно кожен у своїй ваговій категорії.

13 листопада на 5-му Всеукраїнському турнірі на призи "Школи спорту" шість юних дзюдоїстів Драбівщини посіли призові місця: Перепелиця Роман (1 місце),  Писаревський Влад (2 місце), Цюра Вадим (2 місце), Лисенко Дмитро (2 місце), Калина Олександр (3 місце), Мелащенко Тімур (3 місце).

І от нещодавно, 20 листопада, у місті Києві на Відкритому чемпіонаті з дзюдо ДЮСШ "Іппон" команда Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» продемонструвала відмінну підготовку: переможцями чемпіонату, зайнявши 1 місце, стали Калина Олександр, Перепелиця Роман, Лисенко Дмитро, Шкондін Влад; 2 місце - Бойко Дмитро і Мелащенко Тімур, Резнер Нікіта – 3 місце.

Вітаємо тренера – Тетяну Петренко та юних спортсменів! Така кількість здобутих призових місць є яскравим показником якості підготовки та зібраності вихованців ДЮСШ «Слов’яни».