Віктор Козоріз презентував нові краєзнавчі роботи з історії Драбівщини

01.06.18

Сьогодні, 1 червня 2018 року, у приміщенні районної бібліотеки відбулася презентація книг «Коротка історія Драбова у датах, подіях, іменах» та «Історія драбівських церков», автором яких є краєзнавець, журналіст, член Національної Спілки краєзнавців України Віктор Козоріз.

Віктор Петрович є уродженцем Великого Хутора, і хоча вже тривалий час проживає в Харкові, але ніколи не забував про «малу Батьківщину» і залишається патріотом свого села, Драбівщини. Саме тому вже декілька його краєзнавчих доробок розкривають цікаві моменти історії рідного краю.

На зустріч із краєзнавцем завітали заступник голови районної ради Тетяна Богославець, Драбівський селищний голова Василь Хмара, директор районного краєзнавчого музею Олександр Снітко, вчителі історії, місцеві краєзнавці та працівники бібліотек району.

Віктор Козоріз розповів присутнім про те, як вів пошукову роботу, зокрема, що стосується історії Драбова та Дуніновки, про відомих людей, які свого часу народилися або мешкали в цих населених пунктах.

Внаслідок кропіткої праці місцевому краєзнавцю вдалося розшукати і включити до книги чимало досі невідомих широкому загалу фактів з історії селища, біографій наших земляків.

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець, звертаючись до учасників зібрання, відзначила важливість роботи Віктора Петровича, подякувала йому за цікаву розмову та побажала здоров’я і нових творчих успіхів. Також Тетяна Володимирівна окремо висловила слова вдячності представнику  компанії «Хлібороб-інвест» за надану спонсорську допомогу для видавництва брошури.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація