Віктор Козоріз презентував книжку про розвиток льонообробного виробництва у Драбівській економії

14.11.17

Сьогодні, 14 листопада, у районній бібліотеці відбулася презентація книжки журналіста-краєзнавця, уродженця села Великий Хутір - Віктора Козоріза «Льонообробне виробництво у Драбівській економії Барятинських та роль Анрі Ле Докта».

На зустріч із автором книги завітали голова районної ради Володимир Дзега, його заступник – Тетяна Богославець, депутат обласної ради Григорій Плічко, працівники Драбівської селищної ради, районного музею, районного методичного кабінету, вчителі історії, бібліотекарі, місцеві краєзнавці та всі, хто цікавиться історією Драбівщини.

У книжці на основі опрацювання значного масиву архівних документів та наукової літератури Віктор Козоріз висвітлив історію фабрики з переробки льону у Драбові, яка була збудована бельгійським агрономом-інженером Анрі Ле Доктом і діяла у кінці ХІХ - на початку ХХ ст.

Як зазначив автор, видання цієї книги стало можливим завдяки фінансовій підтримці депутата обласної ради Григорія Плічка та бельгійського інвестора і директора СТОВ «Гранекс-Черкаси» Тома Ван Гоі.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

  

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація