Виїзний семінар для сільських,селищних голів

26.06.13

25 червня  2013 року на базі Левченківської, Безпальчівської, Жорнокльовівської, Рецюківщинської та Безбородьківської сільських рад відбувся виїзний семінар для сільських, селищних голів району.

Провів семінар голова районної ради Григорій Матвійчук.

Свою роботу учасники зібрання розпочали із огляду  об’єктів соціально-культурної сфери Левченківської сільської ради. Володимир Ткач, сільський голова  Левченок, розповів присутнім про те, що було зроблено в селі виконкомом і депутатами сільської ради за останній час та поділився планами на майбутнє.

На жорнокльовівській землі  учасників семінару зустрічав Григорій Миколаєнко, сільський голова Жорнокльовів. Він розповів про інфраструктуру населеного пункту. У своєму виступі він, зокрема, зазначив, що за два останні роки у селі було повністю відновлено вуличне  освітлення, газифіковано фельдшерський пункт, підведено до нього воду,  проведено капітальний ремонт більшої частини доріг по селу, ліквідовано стихійні сміттєзвалища. Всі присутні мали змогу побувати у фельдшерському пункті, сільському Будинку культури, загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Особливу увагу голів сіл та селищ було звернуто на облаштований куточок «Товари Черкащини» у місцевому магазині.

Важливе місце у повсякденній роботі Безпальчівської сільської ради  приділяється питанням наведення належного санітарного стану в селі. З цією метою виконком сільської ради активно співпрацює із районним Центром зайнятості  та залучає на оплачувані громадські роботи безробітних громадян. В цьому змогли переконатися учасники семінару, оглянувши село Безпальче. Про те, як проводиться літнє оздоровлення дітей  розповіла Тамара Миколаєнко, депутат районної ради, директор Безпальчівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Одним із актуальних питань в роботі керівників територіальних громад є організація належної роботи адміністративних комісій при виконкомах сільських та селищних рад. Рецюківщинський сільський голова Галина Кисіль розповіла присутнім про те, як  працює адмінкомісія при виконавчому комітеті, які  найчастіше виявляються порушення та  які адміністративні стягнення накладаються на винних осіб, що проживають на території сільської ради.

Безбородьківський сільський голова Віталій Сало та депутат районної ради, директор ПрАТ «Безбородьківська АВКФ» Віктор Чугуївець поінформували сільських, селищних голів про тісну співпрацю між сільською радою та сільськогосподарським підприємством у вирішенні важливих питань життя територіальної громади. Так лише за минулий рік господарством було надано допомогу на суму більш як 300 тис.грн. установам соціальної сфери села та малозахищеним вествам населення.  Оглянувши соціально-культурні заклади Безбородьок, присутні прийшли до висновку, що там, де є співпраця, там і лад у селі.

В ході проведення семінару його учасники не лише ознайомилися з роботою закладів соціальної сфери, а й обговорили найбільш гострі питання діяльності органів місцевого самоврядування та шляхи їх вирішення.  

                   

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація