Вихованці районного Будинку дитячої творчості здобули нагороди Міжнародного фестивалю «Зоряні мости»

27.05.15

23  травня 2015 року Міжнародна корпорація «Зоряні мости» за підтримки Міністерства культури України провела в м. Черкаси 38-й Міжнародний конкурс-фестиваль «Зоряні мости» до Дня сім’ї та Дня захисту дітей.

Участь у фестивалі взяла творча молодь від 5 до 25 років не тільки з Черкаської та інших областей України, а й з  Китаю. Конкурсанти змагалися у різних номінаціях: вокалісти, солісти-інструменталісти, хореографія та інші жанри. 

Метою конкурсу є підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців, міжнародний обмін творчими досягненнями, ефективна міжнародна взаємодія організацій працюючих з дітьми та молоддю в області мистецтва. Виступи юних обдарувань оцінювало компетентне журі на чолі з народною артисткою України Аллою Поповою, в яке ввійшли патронати конкурсу-фестивалю, люди мистецтва, зокрема, і державні діячі.

На Міжнародному фестивалі виступили і вихованці Драбівського районного Будинку дитячої творчості. Юні музиканти зразкового ансамблю баяністів «Баян» (керівник П.П. Отвиновський) здобули найвищу нагороду -  Гран-прі « Зоряні мости -2015 ». Лауреатом першої премії у номінації «Народний вокал» стала  Засенко Євгенія (керівник І.А. Медведьова).

Приємне враження від виступів юних талантів принесли бурхливі овації глядацького залу.

                 

                 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація