Відзначили кращих аграріїв Драбівщини

14.11.19

14 листопада 2019 року у великій залі Будинку рад відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників сільського господарства.

На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Драбівського району.

Привітати трударів із професійним святом завітали керівники району – голова районної ради Володимир Дзега, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, депутат обласної ради Сергій Буцько.

  

Вони висловили вдячність аграріям за високі врожаї зернових культур, за їх нелегкий повсякденний труд, побажали усім міцного здоров’я, щастя, успіхів, рясних сходів та щедрих ужинків.

- Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку району і в цілому держави. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, - підкреслив Володимир Дзега.

  

За досягнення високих показників у роботі та вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі трударі нагородженні Почесними  грамотами районної державної адміністрації та районної ради:

  1. ТИЩЕНКО Ганна Анатоліївна, завідувач складом товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Насіння - 2014»;
  2. СОТНИК Сергій Миколайович, водій товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Насіння - 2014»;
  3. МАЗЕПА Сергій Миколайович, водій товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Насіння - 2014»;
  4. БУТ Катерина Іванівна, свинарка приватного сільськогосподарського підприємства «Плешкані»;
  5. ДАНИК Катерина Василівна, оператор машинного доїння приватного сільськогосподарського підприємства «Плешкані»;
  6. БОГОСЛАВЕЦЬ Олександр Анатолійович, тракторист товариства з обмеженою відповідальністю «Юммі фрутс»;
  7. МАРКОВИЧ Олександр Борисович, бригадир товариства з обмеженою відповідальністю «Юммі фрутс»;
  8. ЧАБАН Лідія Іванівна,заступник директора з інноваційної та виробничої діяльності  Черкаської дослідної станції біоресурсів Національної  академії  аграрних наук України;   
  9. ШАПОВАЛ Іван Семенович, провідний науковий співробітник Черкаської державної сільськогосподарської дослідної станції Національного  наукового центру «Інститут землеробства», кандидат сільськогосподарських наук;  
  10.  КРАВЧЕНКО Віктор Павлович, головний агроном Черкаської дослідної станції біоресурсів Національної  академії  аграрних наук України, кандидат сільськогосподарських наук;  
  11.  ОВДІЄНКО Наталія Олександрівна, головний агроном приватного акціонерного товариства «Драбівське»;
  12.  ЯЦКО Антон Володимирович, механізатор приватного акціонерного товариства «Драбівське»;
  13. ТОГОБІЦЬКИЙ Микола Олександрович, тракторист-машиніст приватного акціонерного товариства «Драбівське»;
  14.  ПЕРЕПЕЛИЦЯ Валерій Володимирович, голова асоціації фермерів та приватних землевласників Драбівського району;
  15.  ФЕСЕНКО Катерина Павлівна, бухгалтер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «АгроМакс»;
  16.  ЛИТВИН Ігор Віталійович, провідний інженер  товариства з обмеженою відповідальністю «Зернова компанія «Хорс»;
  17.  КОЗОРІЗ Борис Іванович, тракторист – машиніст сільськогосподарської техніки товариства з обмеженою відповідальністю «Зернова компанія «Хорс»;
  18.  ГЛАДУН Леонід Вікторович, тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю «Лани Драбівщини»;
  19.  ДАНИЛІК Андрій Адамович, тракторист-машиніст товариства з обмеженою відповідальністю «Лани Драбівщини»;
  20.  КИВА В'ячеслав Петрович, механізатор товариства з обмеженою відповідальністю «Атлантик Фармз ІІ»;
  21.  БОЙКО Юрій Григорович, комбайнер товариства з обмеженою відповідальністю «Атлантик Фармз ІІ»;
  22.  ДЕМ’ЯНЕНКО Микола Іванович, водій товариства з обмеженою відповідальністю «Атлантик Фармз ІІ»;
  23.  ПЕДАШ Ольга Василівна, завідуюча ідальнею товариства з обмеженою відповідальністю «Атлантик Фармз ІІ»;
  24.  ВІВДЕНКО Валентина Миколаївна, оператор машинного доїння приватного підприємства «Білоусівка»;
  25.  РАДЧЕНКО Олександр Сергійвич, оператор машинного доїння приватного підприємства «Білоусівка»;
  26.  КОЛІСНИК Михайло Андрійович, тракторист-машиніст сільськогосподарських машин товариства з обмеженою відповідальністю  «Продсільпром»;
  27.  МІТЛА Віталій Андрійович, комірник товариства з обмеженою відповідальністю «Продсільпром»;
  28. ЛАВРІНЕНКО Микола Петрович, комбайнер приватного підприємства «Альтаїр»;
  29. ПЕРЕТЯТЬКО Володимир Миколайович, тракторист приватного підприємства «Альтаїр»;
  30. КУНИЦЯ Володимир Олександрович, завідуючий автомобільним парком сільськогосподарського підприємства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Великий Хутір».

  

Завершилися урочистості святковими  концертними номерами у виконанні вокального ансамблю "SoloMia".

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація