Відзначили День Соборності України

22.01.16

22 січня 2016 року на Драбівщині відзначили День Соборності України.

Зранку керівники району вшанували світлу пам'ять захисника України, учасника АТО - Олександра Потапенка та поклали квіти до його могили.

Після цього у великій залі Будинку рад відбулися урочистості за участю працівників підприємств і організацій району, сільських, селищних голів, представників територіальних громад, районних громадських організацій і політичних партій, молоді.

До учасників зібрання звернулися заступник голови Драбівської районної ради Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, військовий комісар Драбівського районного військового комісаріату Віталій Сало, керівник громадської організації "Народний контроль Драбів" Володимир Радченко.

У своєму виступі заступник голови районної ради Тетяна Богославець сказала, що  22 січня - це день єдності земель українських, єднання наших душ і сердець, день злуки і соборності, що надає нам міці, сили, витримки і стійкості у боротьбі за нашу цілісність, суверенність, право жити вільно, незалежно та щасливо.

- Сьогодні тема єдності знову набула колосальної ваги. Нині ллється кров, гинуть кращі сини України. Це шалене протистояння робить нас ще міцнішими, сильнішими, зрощує нових патріотів, нові покоління захисників рідної землі. Спільна біда згуртувала людей. Важко висловити словами вдячність волонтерам, всім небайдужим жителям району, хто підтримує і допомагає нашим хлопцям боронити державні рубежі. І я переконана - ми витримаємо, ми не здамося, не дамо себе спаплюжити і знищити,- наголосила Тетяна Володимирівна.

Хвилюючим і урочистим моментом заходу став виступ учнів Драбівського навчально-виховного комплексу. Завершилося відзначення Дня Соборності молитвою за Україну.

                

                

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація