Відзначили День Гідності та Свободи України

23.11.15

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Указом Президента України від 13 листопада 2014 року цей День був установлений з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада 2015 року відбулося покладання квітів до пам'ятника в центрі Драбова за участю керівництва районної ради і громадськості райцентру. 

До присутніх звернулися голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної ради Тетяна Богославець, депутат Драбівської селищної ради Віталій Байда, учасник АТО Василь Осадчий, керівник громадської організації "Народна рада Драбівщини" Олександр Каюк.

Учасники заходу згадали події листопада 2013 року на Майдані, віддали шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Громадські активісти також висловили свої думки з приводу післявиборчої ситуації на Драбівщині.

                      

                         

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація