Відзначено кращих спортсменів і діячів фізичної культури та спорту Драбівщини

26.02.18

24 лютого 2018 року в оновленому спортивному залі Драбівського районного Центру культури та дозвілля проведено районний захід з відзначення кращих спортсменів району, меценатів, діячів фізичної культури та спорту, що відбувся у рамках чемпіонату Драбівського району з футзалу.

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації на підсумковий захід були запрошені почесні гості та керівництво району, які не на словах знають проблеми та перспективи спортивного життя Драбівщини. Зокрема, голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай та депутат Черкаської обласної ради Григорій Плічко.

Найкращих результатів спортсмени району досягнули в чемпіонатах, Кубках України та області з боротьби дзюдо, самбо, спортивного орієнтування, футболу серед команд вищої ліги.

  

В рамках заходу відбулося нагородження кращих фахівців, спортсменів, переможців та призерів всеукраїнських та обласних змагань, активістів фізкультурно-спортивного рухукубками, грамотами, відзнаками у номінаціях:

«Меценат року» - Григорій Плічко, керівник приватного підприємства «Альтаїр», депутат Черкаської обласної ради;

«Спортсмен року» - Плахтій Яна, вихованка Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни», неодноразова чемпіонка України з боротьби дзюдо та самбо, кандидат у майстри спорту України;

«Футболіст року» - Юрій Дмитренко,гравець основного складу футбольного клубу «Альтаїр», тренер футбольного клубу «Валюк»;

«Орієнтувальник року» - Ковальовська Ніна, неодноразова чемпіонка області та України зі спортивного орієнтування, кандидат у майстри спорту України зі спортивного орієнтування;

«Кращий гравець з настільного тенісу» - Чурута Леонід, неодноразовий чемпіон району з настільного тенісу;

 

«Найспортивніший колектив» - команда працівників медичної галузі, призери Черкаської обласної Спартакіади серед працівників галузі охорони здоров’я;

«Тренер року» - Василь Моісєєв, директор Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни»;

«Дзюдоїст року» - Віктор Васільєв, вихованець Драбівської дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни», чемпіон України з боротьби дзюдо;

«Кращий спортивний організатор» - Володимир Головатенко, організатор фізкультурно-спортивного руху с. Драбове-Барятинське.

  

Кубками та грамотами були нагороджені переможці районних комплексних навчально-тренувальних змагань з видів спорту «Спартакіада серед школярів» заклади загальної середньої освіти району, зокрема за ІІІ місце Шрамківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та Степанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів; за ІІ місце - Нехайківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.Н. Степаненка – дошкільний навчальний заклад» та Левченківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступеню – дошкільний навчальний заклад» та за І місце - Драбівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка - гімназія» і Яворівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеню – дошкільний навчальний заклад».

  

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в сільській місцевості, належну організацію фізкультурно-оздоровчої роботи і популяризацію здорового та активного способу життя подякою районної державної адміністраціїта районної ради нагороджено також сільських голів с. Бойківщини– Герольд Людмилу; с. Кантакузівки – Крикуна Олександра; с. Золотоношки – Харченка Олександра.

  

Сподіваємося, що 2018 рік стане плідним на спортивні здобутки та рекорди наших спортсменів-земляків, що спорт на Драбівщині і надалі буде послідовно розвиватися, а спортсмени прославлятимуть наш район на спортивних аренах області, України, європейського та світового рівня.

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація