Відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом

10.05.18

Пам`ять потрібна не мертвим, пам`ять потрібна живим…

У ці пам`ятні дні травнева Драбівщина не випадково надзвичайно мальовнича і природно прекрасна. Саме за цю милу душі красу батьківського краю під мирним небом і воювали наші відважні воїни з непрошеними гітлерівськими загарбниками. І вже 73-ій травень пам`ятною скорботою та переможною радістю згукує до вічного вогню гордих нащадків дідівської слави та небаченого героїзму.

Заходи з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районі стартували 3-4 травня автопробігом «Уклін тобі, земле героїв». Живі квіти від учасників автопробігу лягли до пам`ятних знаків героям Другої світової війни в Михайлівці, Мехедівці, Драбове-Барятинському, Перервинцях, Степанівці, Яворівці, Золотоношці, Нехайках та Великому Хуторі.

  

9 травня святкування Дня Перемоги розпочалося з урочистої ходи та покладання квітів на Алею героїв, до пам’ятника "Борцям за незалежність україни", Братської могили та обеліску Слави. Також за участю громадськості селища на Площі Слави відбувся мітинг-реквієм «Пам`ять сивини».

До учасників мітингу звернулися керівники району, зокрема, голова районної ради Володимир Дзега сказав, що для України ІІ світова війна – національна трагедія, яку нічим не витравити з пам’яті народу, а особливо того покоління, яке не з чужих слів і не з підручників знає сувору правду про війну.

  

Він висловив глибоку повагу усім борцям проти нацизму і вклонився перед пам’яттю про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

Вітаючи захисників України усіх фронтів і воєн, Володимир Дмитрович побажав їм міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, розділили хліб Пам`яті та провели громадську панахиду.

  

Упродовж пам`ятних днів у районному краєзнавчому музеї працювала експозиція «Драбівщина у період Другої світової війни», проводилися тематичні екскурсії та показ документального фільму «Ветерани Драбівщини в 70-х, 80-х роках».

У спортивному житті району відбулися змагання з футболу та волейболу, які розпочиналися урочистими шикуваннями та вшануванням подвигу ветеранів-фронтовиків.

Газета «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація