Відпочинок з поглядом у майбутнє

21.06.19

В ці спекотні літні дні шкільна дітвора, на повну насолоджуючись волею, люблять бути з друзями на природі. Розкута атмосфера, веселі ігри та дотепні жарти завжди приваблювали гамірливу дітвору… Добре відпочити, оздоровитися та пізнати багато цікавинок допомагають дітям організатори дозвілля в пришкільних таборах…

Про світ професій та можливості вибору свого майбутнього розповідав школярам Драбівського НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім.С.Васильченка – гімназія» та Золотоношківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів фахівець із профорієнтації Драбівської районної філії Володимир Педаш.

  

Під час  спілкування з дітворою обговорювалися споконвічні життєві узагальнення про працю і вияву неоціненної скарбниці народної мудрості в приказках та прислів’ях, проводилися різноманітні ігри та вікторини – «Зашифроване прислів’я», «Від ознаки  - до професії» та  інші. Активно діти намагалися класифікувати ті чи інші професії за певними ознаками, що стало узагальнюючим висновком фахівця, згідно класифікації професій за Є.Клімовим. 

- Кожен із вас, дорогі діти, може стати в майбутньому кваліфікованим фахівцем, гарним майстром і навіть генієм в тій чи іншій сфері людського буття. Світ відкриває для вас багато можливостей і кожному дає шанс. Не втратьте його і впевнено крокуйте через терни до зірок!

  

Володимир Педаш - провідний фахівець з профорієнтації Драбівської  районної філії

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація