Відмітку в паспортах громадян України про державну реєстрацію розірвання шлюбу відмінено

12.01.18

Драбівський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області нагадує: з 01 жовтня 2016 року набув чинності Закон України від 14.07.2016 № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямований на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України». Цим Законом внесені зміни, зокрема до статті 15 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», а саме: виключені норми про проставлення в паспортах громадян України відміток про державну реєстрацію розірвання шлюбу, у тому числі відміток про розірвання шлюбу за рішенням суду.

Підтвердженням того, що шлюб розірвано, є свідоцтво про розірвання шлюбу або рішення суду про розірвання шлюбу, постановлене після набрання чинності вище згаданого Закону. В останньому випадку, на прохання заявника для підтвердження наявності відмітки про розірвання шлюбу в актовому записі про шлюб може бути видано витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Тетяна Купріна- начальник Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Черкаській області 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація