Відкриття літературно-краєзнавчої кімнати-музею ім. В. Щерби

23.09.19

20 вересня у селі Шрамківка відбулося урочисте відкриття літературно-краєзнавчої кімнати-музею імені Володимира Щерби.В урочистостях взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, поетеса, прозаїк, літературознавець, член Національної спілки письменників України, депутат обласної ради Валентина Коваленко,доктор філологічних наук, профессор,член Національної спілки письменників і Національної спілки журналістів України, завідувач кафедри української літератури та компаративістики Черкаського національного університету імені Б.  ХмельницькогоВолодимир Поліщук, депутат районної ради, керівник творчої групи «Скарби рідного краю» села Шрамківка Тетяна Куля, краєзнавці району, жителі та гості села.

     

Володимир Щерба відомий як журналіст, письменник і краєзнавець. Мало хто знає, що краєзнавець володів ще й поетичним даром. Більшість поезій автора залишились неопублікованими. Творча група села Шрамківка «Скарби рідного краю» взяла на себе відповідальність підготувати до друку вірші,  які В. Щерба так і не зміг опублікувати. Поетичний матеріал, наданий дочкою поета, розмістився у збірці «Оголене коріння».

На основі архівних матеріалів при Шрамківській сільській бібліотеці з метою популяризації творчості Володимира Щерби створена літературно-краєзнавча кімната-музей. Експозиція кімнати-музею включає в себе стенди, друковані видання, нагороди, фотоальбоми. На стендах і у вітринах музею виставлено експонати, що розповідають про життя і творчістьнашого земляка, який у своїх поезіях неначе пророкував майбутнє українського народу.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація