Відбувся виїзний семінар до Батуринської ОТГ

12.07.19

11 липня 2019 року відбулася робоча поїздка голів сільських рад, голів та старост об’єднаних територіальних громад Драбівського району до Батуринської ОТГ, що на Чернігівщині.

Тема семінару: «Професіоналізація роботи керівника органу місцевого самоврядування в  умовах децентралізації та нових викликів».

Делегацію зустріли міський голова Батуринської ОТГ Душа Леонід Леонідович та його заступник (до складу, окрім Батуринської міської, входить дві сільські ради: Матїївська та Городищенська. Кількісно Батуринська ОТГ невелика - 4200 осіб).

Під час зустрічі делегація Драбівщини вручила господарям Батурина запашний коровай.

Керівник об’єднаної територіальної громади Душа Леонід Леонідович в ході семінару ознайомив з функціональними особливостями роботи ОТГ  в умовах реформи місцевого самоврядування: наповнення бюджету, робота медичної та освітньої галузей, діяльність комунального підприємства, інвестиційні проекти, створення рекреаційного простору, проблеми забезпечення кадрами та інше.

Відбулася відверта розмова про наболіле, адже фінансовий ресурс який отримує об’єднана громада повинна підтверджуватися професійною управлінською діяльністю.

Леонід Леонідович – людина, яка вболіває за долю кожного жителя громади. Справжній патріот рідної землі. Залишив свій бізнес і пішов служити в місцеве самоврядування. Живе змінами та надією, що реформа місцевого самоврядування стане чинником головного – поліпшення життя простих громадян. Вразила щирість та відкритість цієї людини.

На згадку про цю знакову зустріч гості подарували картину Івана Деркача з краєвидами Драбівського  краю, а також книгу поезій Михайла Масла.

  

Далі делегація Драбівщини відвідала Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця».

  

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація