Відбувся районний захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.18

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

Події Майданів змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє, об’єднали нас у спільній боротьбі за свою Батьківщину, за свободу, гідність, за право на майбутнє. В цей день ми відаємо належну шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З метою вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні та всіх борців за свободу і незалежність, представники трудових колективів на чолі з керівниками району – заступником голови районної ради Тетяною Богославець і головою райдержадміністрації Іваном Гайдаєм поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України».

  

Урочисті заходи відбулися у районному Центрі культури і дозвілля. Звертаючись до присутніх із вітальним словом, Тетяна Богославець сказала, що 21 листопада 2013 року розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Події розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства – до масових мітингів, палаючих шин, "коктейлів Молотова" і бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників. Але найтрагічнішим було те, що цього разу, на відміну від подій Помаранчевої революції, відстоюючи гідність та свободу, віддали свої життя 106 українців і ще понад 2 тис. отримали поранення.

  

- День Гідності та Свободи - це річниця революції свідомості, гідності та моралі, яка не тільки сколихнула Україну хвилею патріотизму, а і показала важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас. Для економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України ми маємо бути єдиними та згуртованими. Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності. Ми зобов’язані пам’ятати ідеї та принципи, за які боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвували своїм життям Небесна Сотня та учасники АТО, - наголосили Тетяна Володимирівна.

Після урочистостей всі учасники зібрання переглянули тематичну музично-літературну композицію.

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація