Відбувся Перший форум громадських ініціатив Драбівщини “Місцеві ініціативи змінюють життя громад”

06.04.17

З метою практичного втілення громадських ініціатив соціально активної частини жителів району сьогодні, 6 квітня, у великій залі Будинку рад відбувся Перший форум громадських ініціатив Драбівщини «Місцеві ініціативи змінюють життя громад», який провів голова районної ради Володимир Дзега.

У роботі Форуму взяли участь заступник голови районної ради Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, депутат районної ради Валерій Перепелиця, члени ради старійшин, представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації, небайдужі жителі району.

Розпочав роботу Форуму голова районної ради Володимир Дзега, який визначив основні завдання роботи зібрання, а саме: виробити та поширити пріоритетні напрямки діяльності громадянського суспільства в актуальних умовах, сформулювати основні вимоги суспільства щодо розвитку району, налагодити нові ефективні комунікації між громадськими активістами та владою.

«У теперішній нелегкий час для країни основне - правильно і чітко розставити пріоритети. Консолідуватися і з чіткими пропозиціями звертатися до влади. Може здатись, що сьогодні не до переговорів та реформ, адже ситуація на сході та півдні щодня погіршується. Але зміни на краще у майбутньому залежать від кожного з нас. Потрібно підбити підсумки роботи, глянути на вже досягнуте і скласти чіткий план дій, який ми і спробуємо сформувати на нашому Форумі громадських ініціатив», - сказав Володимир Дмитрович.

Також він зачитав звернення земляків, які не змогли взяти участь у зібранні, - Олександра Шевченка, Віктора Козоріза, Івана Литвиненка.

Про спільні зусилля влади та громадськості щодо пошуку шляхів вирішення актуальних питань життєдіяльності  громад району розповів голова районної державної адміністрації Іван Гайдай. Він проаналізував виконання делегованих повноважень та окреслив пріоритетні напрямки співпраці влади і громадськості.

Потім до слова запросили гостей: Інну Дерій - голову громадської організації «Черкаська обласна сільськогосподарська дорадча служба» та Євгена Сучкова - голову експертного середовища по Черкаській області РЕГІОНЕТ, співголову Інституту досліджень інвестиційної привабливості та економічного розвитку. Вони розказали про шляхи розвитку аграрного сектору і надали інформацію про діючі гранти та бізнес-пропозиції, які можна реалізувати у районі.

  

Про розвиток ініціатив громадської ради при виконавчому комітеті  Драбівської селищної ради та діяльність культурного козацького осередку району проінформував Анатолій Мошняков, який навів приклади ініціатив громадської організації та їх позитивне виконання.

«Ми маємо зрозуміти, що ніхто наші проблеми не вирішить, поки ми самі не візьмемося за їх вирішення. Якість нашого життя залежить від результату нашої спільної праці», - сказав голова громадської ради при виконавчому комітеті Драбівської селищної  ради.

Опісля слово взяв депутат районної ради, голова ради громадського об’єднання «Асоціація фермерів та приватних землевласників Драбівського району» Валерій Перепелиця. Він зауважив, що ми не можемо вийти за ті умови й обставини, які склалися у суспільстві, і рекомендував затвердити стратегію розвитку району і консолідувати сили для її виконання на основі партнерства із владою і контролі.

  

Далі член ради старійшин Микола Харченко зачитав звернення до депутатів сільських, селищних, районних рад і обласної ради щодо проблем, які турбують жителів району.

Потім відбулася дискусія учасників форуму стосовно порушених питань, в якій взяли участь член ради старійшин Анатолій Гой, Нехайківський сільський голова Сергій Петренко, настоятель Свято-Михайлівського храму, протоієрей Дмитро Івануса, громадський активіст Ігор Жук, вчителька-пенсіонерка Леся Заруба.

  

Приємно відмітити, що учасники зібрання виявили небайдужість, внесли конкретні пропозиції щодо вирішення проблемних питань.

На завершення прийнято резолюцію Першого форуму громадських ініціатив Драбівщини «Місцеві ініціативи змінюють життя громад» та вирішено наступний форум провести через декілька місяців.

     Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація