Огляд сил цивільної оборони та цивільного захисту Драбівщини

16.08.13

В ході контрольної перевірки в районі стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  16 серпня відбувся огляд сил цивільної оборони та цивільного захисту Драбівщини.

У заході взяли участь перший заступник голови  райдержадміністрації Володимир Лобода, голова районної ради Григорій Матвійчук, представники Управління Держтехногенбезпеки в Черкаській області під керівництвом полковника служби цивільного захисту  Анатолія Поєзніка та керівний склад з підлеглими відповідних служб району.

На території Державної пожежно-рятувальної частини № 5 було розміщено техніку та оснащення Драбівського районного сектора Управління ДСНС України в Черкаській області, спеціалізованої медичної служби, служб енергетики, зв’язку та оповіщення, захисту рослин і тварин, торгівлі і харчування, Червоного Хреста.

Після огляду підведено підсумки контрольної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенно-екологічної та пожежної безпеки.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація