Відбулося засідання конкурсної комісії з присудження краєзнавчої премії імені Івана Городинця

15.03.19

Народ, який не пам`ятає свого минулого, не матиме і майбутнього. Так твердить народна мудрість. Тож і зрозумілим є пошанування тих людей, які безкорисливо, за покликом своїх сердець, займаються краєзнавчо-пошуковою роботою рідного краю.

Відрадно, що у цю суспільно значиму справу вагомий внесок роблять і краєзнавці Драбівщини – істинні патріоти рідного краю і солов`їної України.

Один із таких сподвижників краєзнавства в районі - Іван Сергійович Городинець з Безпальчого. На превеликий жаль, його вже не має серед нас, але дослідження Івана Сергійовича назавжди залишаються цінним скарбом, звідки сучасники і майбутні покоління черпатимуть знання про минувшину нашого краю. Доробки краєзнавця видрукувані в газетних та журнальних статтях, кількох книгах, які вийшли ще за його життя.

Вшановуючи земляка за багаторічну подвижницьку пошукову і просвітницько-виховну роботу, з метою встановлення нерозривного зв`язку поколінь і збереження історичної пам`яті, рішенням Драбівської районної ради засновано щорічну краєзнавчу премію імені Івана Сергійовича Городинця. Цими днями відбулося засідання конкурсної комісії з присудження згаданої премії, яке провів голова комісії - голова районної ради Володимир Дзега. Він предметно підсумував роботу конкурсної комісії у минулому році та визначив пріоритетні завдання на 2019 рік.

У ході роботи відбувся обмін думками про подальше історичне дослідження рідного краю, висловлено конкретні пропозиції, щодо відзначення на місцевому рівні важливих історичних дат. Серед іншого запропоновано провести відповідну роботу задля залучення більшої кількості конкурсантів на присудження щорічної краєзнавчої премії імені Івана Сергійовича Городинця.

Нагадаємо, що роботи приймаються до 1 серпня 2019 року за адресою: вул. Центральна, 77, смт Драбів, Черкаська область, 19800. Саме ж вручення премії традиційно відбудеться на Батьківщині славного земляка-краєзнавця  – на початку вересня.

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація