Відбулося урочисте вручення районної краєзнавчої премії імені Івана Городинця.

05.09.17

Із метою всебічного сприяння та підтримки розвитку краєзнавства району, вшанування пам’яті вчителя-краєзнавця Івана Городинця, популяризації його імені та творчості – Драбівською районною радою прийнято рішення у 2016 році «Про заснування щорічної районної краєзнавчої премії імені Івана Городинця».

5 вересня 2017 року в селі Безпальче, на Батьківщині краєзнавця, відбулося урочисте вручення районної краєзнавчої премії імені Івана Городинця.

 В заході взяли участь: голова районної ради, голова конкурсної комісії – Володимир Дзега, перший заступник голови районної державної адміністрації – Володимир Лобода, начальник відділу культури районної державної адміністрації – Світлана Орел, директор ПСП «Плешкані» - Людмила Лисун, вчителі історії загальноосвітніх шкіл району, працівники музейних закладів, члени конкурсної комісії та краєзнавці району, жителі та гості села Безпальче.

Голова конкурсної комісії – Володимир Дзега та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода вручили переможцям конкурсу Дипломи Лауреатів та Сертифікати на 5 тис. грн. Василю Судді - вчителю Погребської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів і Валентині Ступаченко –вчителю української мови і літератури Драбівського НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія».

Захід розпочали з покладання квітів до могили та меморіальної дошки краєзнавця. Потім відбувся круглий стіл на тему:«Проблеми краєзнавства у Драбівському районі». 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація