Відбулося чергове засідання районного Центру допомоги учасникам АТО

16.11.18

Сьогодні, 16 листопада 2018 року, заступник голови районної ради Тетяна Богославець взяла участь у засіданн іЦентру допомоги учасникам АТО, яке провела заступник голови райдержадміністрації, співголова Центру Людмила Рудик.

У засіданні також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, державних та громадських організацій району - члени районного Центру допомоги учасникам АТО.

У ході роботи присутніми обговорено питання про вирішення потреб учасників АТО щодо працевлаштування, інформацію по якому надав директор районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Валерій Хабло.

Потім розглянули питання про стан виділення земельних ділянок учасникам АТО, по якому інформував начальник відділу у Драбівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Микола Лимаренко.

Учасники засідання також заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніни Симоненко про стан виділення матеріальної допомоги на покращення житлових умов учасникам антитерористичної операції.

Про стан оздоровлення дітей із сімей учасників бойових дій на сході України інформували начальник сектору у справах сім’ї, дітей та спорту райдержадміністрації Юлія Криворот та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Рудченко.

На завершення директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Притула розказала про здійснення соціального супроводу, надання соціальних послуг та соціальної підтримки сім’ям учасників бойових дій із числа учасників АТО.

Підсумовуючи роботу засідання, надано доручення начальнику відділу освіти райдержадміністрації Тамарі Рудченко організувати у грудні поточного року проведення у навчальних закладах району заходів, приурочених Дню Збройних Сил України, із залученням учасників бойових дій АТО/ООС. 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація