Відбулися звітно-виборні збори у ГО “Асамблея інвалідів “Драбівщини”

20.08.18

16 серпня 2018 року відбулися звітно-виборні збори у Драбівському громадському об’єднанні «Асамблеї інвалідів Драбівщини».

На зібрання були запрошені голова районної ради Володимир Дзега та його заступник - Тетяна Богославець.

Підсумовуючи звіт голови громадського об’єднання, Володимир Дмитрович високо оцінив роботу спілчан та, зокрема, їх керівника - Марії Волосини. Він зазначив, що Асамблея, за підтримки районної ради та представників виконавчої влади, постійно сприяє прагненню людей із обмеженими можливостями до інтеграції та посильної участі в житті суспільства.

Також за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання своїх обов’язків, вагомий особистий внесок у роботу по адаптації та соціально-психологічній реабілітації інвалідів району Володимир Дзега вручив Подяку районної ради голові Драбівського районного об'єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини» Марії Волосині. ЇЇ роботу відзначили і керівники інших установ.

У зв’язку із поданою заявою Марії Волосини про складання повноважень, у результаті виборів головою Драбівського районного об'єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини» обрано Ольгу Сотник, яка до цього часу була співголовою ГО, а до виходу на пенсію працювала заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Тому практично все життя турбувалася про категорійних жителів району і з власного досвіду знає їх проблеми та потреби.

Вітаємо Ольгу Олександрівну із обранням та бажаємо здоров’я і наснаги у нелегкій праці. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація