Відбулися змагання “Найспортивніше село Драбівщини”

07.08.17

З метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту, пропаганди і стимулювання здорового способу життя 5 серпня 2017 року на районному стадіоні «Колос» відбулися традиційні спортивні змагання «Найспортивніше село Драбівщини» на призи районної ради, які користуються великою популярністю у сільських жителів району і є для них довгоочікуваним спортивним святом.

У відкритті змагань взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, члени оргкомітету і суддівської колегії, сільські голови команд-учасників, багато інших почесних гостей та вболівальників.

Свій досвід, майстерність та волю до перемоги приїхали продемонструвати 25 сільських команд.

Керівники району привітали учасників змагань. Зокрема, Володимир Дзега сказав: «Сьогоднішні змагання уособлюють велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучають до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяють його популяризації і розвитку, наслідують славні традиції українського народу. Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості». Також він побажав командам успіху та перемог у спортивних змаганнях. Після чого директор ФОК «Колос» Михайло Кубрушко представив головну суддівську колегію та дав старт змаганням.

Відповідно до Положення змагання між спортсменами проходили з міні-футболу, перетягування канату, армреслінгу, гирьового спорту, шашок, метання дротиків, настільного тенісу, під час яких учасники демонстрували силу і витримку, швидкість та влучність.

Спортивні баталії проводилися в секторах. Сільські голови змагалися у вправності метання дротиків, де беззаперечними фаворитами стали Світлана Щербина (с. Мойсівка), Володимир Тарасенко (с. Бирлівка) та Лариса Марунич (с. Безпальче).

Особливою напруженою видалася боротьба за першість із міні-футболу, у якій перемогу здобула команда Золотоношки, ІІ місце – посіла команда Мойсівки, ІІІ – Бойківщини.

Як завжди, найбільш емоційним та найпопулярнішим серед уболівальників були змагання з перетягування канату, де беззаперечними переможцями в черговий раз стали спортсмени села Степанівки, перемігши Кантакузівку і Мойсівку.

Нинішнього разу велику глядацьку аудиторію зібрали силачі з армреслінгу та гирьового спорту. Вправно володіли ракетками, проявляючи спритність та вміння тримати удар, любителі тенісу, а в інтелектуальному суперництві зійшлися шашкісти.

Варто підкреслити, що без збоїв, чітко та оперативно працювала суддівська бригада. Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали було визначено лідерів.

Цьогоріч титул переможця здобула команда із с. Кантакузівки (сільський голова - Олександр Крикун), набравши 418 очок, лише на три очки поступилася команда із с. Степанівки (сільський голова - Василь Деркач) – 415 очок, ІІІ місце зайняла Золотоношка (сільський голова – Олександр Харченко) – 322 очок, ІV місце – Нехайки (сільський голова – Сергій Петренко) – 298 очок, V місце - Перервинці (сільський голова – Петро Івко) – 270 очок.

Переможців із особистих та  командних видів спорту нагороджено кубками, пам’ятними медалями та грамотами. Командам-чемпіонам районних змагань вручено сертифікати на грошові винагороди: команді Кантакузівської громади – 10,0 тис. грн., Степанівської – 8,0 тис. грн., Золотоношківської – 6,0 тис. грн., Нехайківської – 4,0 тис. грн., Перервинцівської – 2 тис. грн. (кошти будуть перераховані на рахунки сільських рад). А команда-переможець із Кантакузівки, згідно з Положенням, візьме участь у фінальних змаганнях серед кращих сільських команд області 9 вересня 2017 року у м. Городищі.

Переглянути таблицю результатів команд у районних змаганнях «Найспортивніше село Драбівщини».