Відбулися загальні збори жителів Яворівки та Червоної Дачі

25.04.19

25 квітня 2019 року в Яворівському Будинку культури відбулися загальні збори жителів села Яворівка та селища Червона Дача. 

На зібрання прибули запрошені: голова районної ради Володимир Дзега, голова СФГ «Ольга»Володимир Кучеренко, економіст СФГ «Відродження» Любов Олефіренко, бухгалтер СФГ «Злагода» Людмила Ходько.

На сході громадян розглянуто низку важливих для селян питань, а саме: заслухано звіт Яворівського сільського голови про роботу виконавчого комітету та сільської ради за 2018 рік, про роботу соціальної сфери і основні напрямки роботи сільської ради у поточному році; встановлено ставку  самооподаткування; інформацію про дотримання договірних зобов'язань та участь у соціально-економічному розвитку села надали орендарі земель сільської ради та земельних часток (паїв); серед іншого вирішили окремі  організаційні питання.

Сільський голова Сергій Латиш детально прозвітував громаді про роботи, виконані на території сільської ради в минулому році, зупинився на невирішених питаннях та проблемах, подякував орендарям за надану допомогу у реалізації соціально-економічних питань громади, розповів про поточні плани та дав відповіді на питання, що турбують співгромадян.

Також на загальних зборах обговорили суму розрахунку за оренду земельних паїв, питання приміського автобусного сполучення, ремонту доріг, упорядкування кладовищ.

До всіх присутніх звернувся голова районної ради Володимир Дзега, який відмітив позитивну роботу сільського голови, розказав про вирішення на даний час питання приміського проїзду і ремонту доріг, про надання допомоги багатодітним малозабезпеченим сім’ям та відповів на запитання. 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація