Відбулися загальні збори жителів Михайлівки та Павлівщини

26.02.18

25 лютого 2018 року у Михайлівському сільському Будинку культури відбулися загальні збори жителів Михайлівки та Павлівщини.

У зібранні взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної держаної адміністрації Світлана Коршак, депутат районної ради - регіональний директор ТОВ "Баришівська зернова компанія" Анатолій Волошін, депутат районної ради Василь Баштан, сільські голови Рождетвенського і Бойківщини, Драбівський селищний голова.

Розпочалося зібрання зі звіту Михайлівського сільського голови Андрія Донця, який проінформував про роботу виконавчого комітету сільської ради, детально проаналізував виконання місцевого бюджету та соціальних угод, розказав про співпрацю із товаровиробниками, про виконання плану заходів соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів у 2017 році та поділився з громадою планами на поточний рік. 

Потім регіональний директор ТОВ "Баришівська зернова компанія" Анатолій Волошін проінформував про стан розрахунків за земельні паї та участь компанії у соціально-економічному розвитку сільської громади.

Також перед виборцями про проведену роботу у минулому році прозвітували депутати районної ради Василь Баштан та Анатолій Волошін.

  

Учасники зборів активно обговорили актуальні питання: проблеми автобусного сполучення, ремонту доріг, ліквідацію стихійних смітників, перспективи створення об'єднаної територіальної громади. Селяни не були байдужими, відкрито висловлювали власні думки, спілкувалися із керівництвом району.

Перед учасниками зборів виступив голова районної ради Володимир Дзега, який наголосив, що від активної діяльності сільського голови та небайдужості кожного члена громади якраз і залежить поліпшення стану справ на селі.

У ході роботи затверджено ставку самооподаткування. 

З обговорюваних на зібранні питань громада ухвалила відповідні рішення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація