Відбулися загальні збори Яворівської громади

07.03.18

5 березня 2018 року в Яворівці в приміщенні сільського Будинку культури відбулися загальні збори жителів Яворівки та Червоної Дачі. 

На зібранні були присутні депутат районної ради - голова СФГ «Відродження» Володимир Згуровський, директор СТОВ «Шрамківський  МТК» Олександр Грицаченко, спеціаліст з набору та утримання земельного  банку СТОВ «Придніпровський край» Максим Супрун.

Згідно порядку денного на зібранні розглянули звіти сільського голови та орендарів земель сільської ради та земельних часток (паїв).

Сільський голова Сергій Латиш детально розповів громаді про те, що було зроблено на території сільської ради в 2017 році, зупинився на невирішених питаннях та проблемах, подякував орендарям за надану допомогу у вирішенні соціально-економічних питань громади, розповів про плани на поточний рік та відповів на всі питання громади.

Представник СТОВ «Придніпровський край» Максим Супрун, директор СТОВ «Шрамківський МТК» Олександр Грицаченко, голова СФГ «Відродження»  Володимир Згуровський детально розповіли про вклад їхніх підприємств у соціально-економічний розвиток сіл, прозвітувалися про розрахунки з власниками земельних часток (паїв) та поділилися планами на 2018 рік. Під час обговорення були піднятті питання щодо збільшення орендної плати, надання послуг по оранці, культивації, збиранню врожаю на присадибних ділянках пайовиків.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація