Відбулися загальні збори представників регіонального відділення Всеукраїнської асоціації ОМС

21.11.19

20 листопада  2019 року голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у загальних зборах повноважних представників регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» у Черкаській області.

Головою загальних зборів було обрано голову обласної ради Анатолія Підгорного, який у подальшому  вів засідання, - про це повідомляє виконавчий апарат Черкаської обласної ради.

На запрошення повноважних представників регіонального відділення – голів районних рад участь у засіданні взяв голова облдержадміністрації Роман Боднар.

  

У ході роботи присутні розглянули низку питань щодо соціально-економічного розвитку районів та стану реалізації реформи децентралізації влади та місцевого самоврядування в Черкаській області, обговорили проблемні питання кожного району і шляхи їх реалізації, а також питання взаємодії органів місцевого самоврядування і виконавчої влади Черкащини, наповнення і використання місцевих бюджетів.

Потім було розглянуто організаційні питання.

Керуючись Статутом Асоціації, присутні на зборах обрали головою регіонального відділення Української асоціації районних та обласних рад в Черкаській області Анатолія Підгорного – голову обласної ради, який відповідно увійшов до складу Правління Асоціації.

Також з числа уповноважених представників органів місцевого самоврядування Черкаської області – членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування одноголосно обрано до складу Правління Української асоціації районних та обласних рад Валентину Любомську – голову Тальнівської районної ради.

Серед наступних питань – Ярослава Попка, голову Лисянської районної ради, обрано на постійній основі секретарем загальних зборів повноважних представників регіонального відділення.

Окрім того, присутні обрали делегатів – уповноважених представників органів місцевого самоврядування – членів Асоціації на З'їзд Асоціації, дату проведення якого буде оголошено додатково.

  

На закінчення зборів голова обласної ради, голова регіонального відділення Асоціації в Черкаській області вручив відзнаки Асоціації  голові Монастирищенської районної ради Миколі Орендарчуку та голові Христинівської районної ради Анатолію Бордуну.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація