Голова районної ради та депутат обласної ради взяли участь у зборах Мехедівської громади

21.02.17

Сьогодні, 21 лютого, відбулися загальні збори Мехедівської громади, на які були запрошені голова районної ради Володимир Дзега, депутат обласної ради Ірина Бачинська, директор відділку «Мехедівка» Олександр Левченко, тимчасово виконуючий обов’язки керівника відділу соціальної політики СТОВ «Пальміра» Володимир Гіптенко, директор фермерського господарства «Велика Деркачівка» Володимир Розсоха, керівники місцевих установ і закладів.

Першим перед громадою із звітом про роботу за 2016 рік виступив сільський голова Микола Гриценко. Зокрема, він сказав, сільський  бюджет за попередній рік виконано на 200,83 % ,  видатки сільського бюджету виконано на 92,0 %. За рахунок коштів сільської  ради  утримуються органи місцевого самоврядування, дошкільний  навчальний  заклад «Теремок»,  бібліотека, Будинок  культури, надаються субвенції місцевій лікарській  амбулаторії та Мехедівській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів. Протягом звітного року в рахунок соціальних угод із землекористувачами надавалася підтримка на соціально-економічний розвиток села на загальну суму 96210 грн., за рахунок  яких поповнювалася  матеріально-технічна база закладів соціальної сфери, проводились їх ремонти, впорядковувалася територія села, надавалися транспортні послуги, послуги по ремонту, проводилися заходи по спортивній  та культурно-масовій роботі.

Також Микола Олександрович визначив головні завдання на поточний рік, серед яких пріоритетними він визначив виконання сільського бюджету, підписання соціальних угод між виконавчим комітетом та землекористувачами в розмірі 100 гривень з 1га, виділення коштів на вакцинацію та санацію дітей, продовження проведення ремонтних робіт  приміщення амбулаторії, школи та дошкільного навчального закладу «Теремок» , придбання медичного обладнання, забезпечення належного функціонування школи, відновлення вуличного освітлення території села по вулицях Черкаській та вулиці Гоголя, проведення ямкового ремонту сільських доріг.

В обговоренні звіту сільського голови взяв участь Володимир Дзега, який наголосив на важливості акумулювання коштів місцевого бюджету і забезпеченні життєдіяльності громади. Також він рекомендував брати участь у розвиткових програмах на основі співфінансування.

Потім про дотримання договорних зобов’язань та участь у соціально-економічному розвитку територіальної громади прозвітували орендарі власників земельних часток (паїв). Зокрема, тимчасово виконуючий обов’язки керівника відділу соціальної політики СТОВ «Пальміра» Володимир Гіптенко зазначив, що на даний час підприємством підписано угоди із 279 пайовиками, яким у 2016 році виплачено 7%, проте у поточному році планується підвищення відсотку до 9,5. Також він запевнив, що і надалі будуть сприяти у вирішенні питань соціально-економічного та культурного розвитку Мехедівської громади територіальної громади.

  

В ході візиту голова районної ради Володимир Дзега, депутат обласної ради Ірина Бачинська та сільський голова Микола Гриценко відвідали дошкільний  навчальний  заклад «Теремок», де проведено ремонт приміщення, а за сприяння Ірини Бачинської із обласного бюджету було виділено 50,0 тис. грн. на заміну вікон.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація