Відбулися загальні збори Кантакузівської громади

06.03.19

6 березня 2019 року відбулися загальні збори Кантакузівської громади, участь у яких взяли заступник голови районної ради Тетяна Богославець, депутати районної ради Анатолій Гелевера та Мирослава Грицько, директор ТОВ «Щедре поле» Олег Шевченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Віктор Хрущ.

Відкрив збори сільський голова Олександр Крикун.

Спершу громада заслухала звіти про роботу депутатів районної ради Анатолія Гелевери та Мирослави Грицько, які розказали про виконання у минулому році депутатських повноважень, роботу в постійних комісіях та надання допомоги місцевим жителям, що перебували в скрутних життєвих ситуаціях.

  

Також Мирослава Миколаївна як представник ТОВ «Баришівська зернова компанія» та Олег Шевченко проінформували про суми виплат за земельні паї в минулому році, план виплат у 2019 році та про співпрацю з сільською громадою.

Згідно порядку денного сільський голова Олександр Крикун прозвітувався перед односельцями про проведену роботу у 2018 році, виконання місцевого бюджету та програми соціально-економічного розвитку села.

  

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець виступила перед присутніми, розповіла про стан справ у районі, зокрема, про ремонт доріг, фінансування соціальної сфери, реформування, створення ОТГ та дала відповіді на питання.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація