Відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня волонтера

06.12.17

Сьогодні, 6 грудня, у малій залі районного Центру культури і дозвілля відбувся урочистий захід із нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтерів, у якому взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови - Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай із заступником - Світланою Коршак, військовий комісар Дрбівського районного військового комісаріату Сергій Дмитренко, ветерани Збройних Сил України, учасники АТО, волонтери, представники трудових колективів, учні Драбівського НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім. Васильченка – гімназія» та громадськість.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернулися керівники району, зокрема, голова районної ради Володимир Дзега зазначив, що нині солдати і офіцери Збройних Сил України продовжують традиції дідів, батьків, гідно виконуючи свій військовий обов’язок.

«День Збройних Сил України  – це свято наших ветеранів, які зуміли зберегти для нас Україну, передали нинішньому поколінню взірці мужності і стійкості, відваги і самопожертви, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни, і волонтерів та небайдужих громадян, які всіляко допомагають нашій армії у справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки держави. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну Українську землю. Вічна їм слава!» - сказав голова районної ради.

Він подякував усім, хто долучився до боротьби за цілісність та незалежність нашої країни, та побажав, щоб якомога швидше на нашій землі запанував мир, а військові відточували свої навики виключно на полігонах.

Із нагоди свята Володимир Дмитрович нагородив Почесними грамотами районної ради Олександра Закусила - учасника бойових дій на сході України та Віталія Сала - капітана 1 рангу у відставці.

Учасники урочистого заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у зоні проведення АТО, переглянули відеоматеріали про воїнів.

До уваги глядачів працівниками районного Центру культури і дозвілля та клубних установ району представлено чудову концертну програму. Привітали воїнів та ветеранів Збройних Сил України і найменші драбів’яни - вихованці ЦРД «Сонечко».

Виконавчий апарат районної ради

  

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація