Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери

02.11.18

Сьогодні у приміщенні великої зали Будинку рад відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери - свята тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна, адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.         

Напередодні професійного свята у залі зібралися представники служб, які працюють у соціальній сфері: управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду в районі, територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних осіб, районного центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей.

Голова районної ради Володимир Дзега привітав працівників соціальної сфери району із професійним святом та висловив вдячність за самовіддане служіння обраній справі, ідеалам добра і справедливості, за витримку, милосердя і співчуття.

  

Приємним святковим моментом стало відзначення кращих. Так, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове ставлення до виконання посадових обов’язків Почесною грамотою обласної ради нагороджено Наталію Притулу - директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Почесні грамоти районної ради вручено організатору культурно-дозвіллєвої діяльності відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Ганні Обрусній; завідувачці відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Великий Хутір – Ользі Піскун; провідному фахівцю з питань зайнятості відділу надання послуг районної філії Черкаського обласного центру зайнятості – Галині Педаш; соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Тетяні Сміян; водію районної філії Черкаського обласного центру зайнятості – Анатолію Кривошею.

  

Завершилися урочистості концертом, підготовленим аматорами сцени району.

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація