Відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

08.12.15

7 грудня в Україні традиційно відзначається День місцевого самоврядування. 

Це свято, в якому відзеркалено істинне призначення влади на землі: йти від народу, бути з народом і - служити народу. Саме найближчій до людей і їхніх турбот владній самоор­ганізації надано високу честь і відповідальну місію об'єднувати громадян різного віку та політичних уподобань у спільному прагненні зробити Україну демократичною, незалежною, європейською державою.

В день професійного свята працівників органів місцевого самоврядування Драбівщини, депутатів районної, сільських, селищних рад щиро привітали голова районної ради Володимир Дзега, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, голова райкому профспілки працівників державних установ Світлана Орел, військовий комісар Драбівського районного військового комісаріату Віталій Сало.

На початку виступу керівник районної ради висловив впевненість, що процеси децентралізації, які відбуваються сьогодні дадуть відчутний поштовх для розуміння того, що суспільство поступово оздоровлюється, що воно стає справді громадянським, що народ стає справжнім джерелом влади. Події останніх місяців показали, що представницька гілка влади поступово в державі набуває все більшої ваги. Потяг під назвою реформа місцевого самоврядування зупинити не можна. 

- Переконаний, що самоврядування розправить крила тоді, коли громада захоче активізуватись заради творення, заради того, щоб кожен виборець жив краще, - підкреслив Володимир Дзега.

Висловлюючи слова сердечних поздоровлень, він також сказав, що сьогодні місцеві ради активно працюють, спільними зусиллями з виконавчою владою забезпечують реалізацію програми соціально-економічного та культурного розвитку, приймають ефективні рішення, які сприяють  поступальному розвитку району.

Володимир Дмитрович подякував усім присутнім за сумлінну і самовіддану працю, компетентність і відповідальність, активну життєву позицію та побажав міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, нових здобутків та звершень на ниві розвитку місцевого самоврядування.

Кращі працівники сільських та селищних рад, територіальні громади району, депутати районної ради були нагороджені Почесними грамотами і подяками районної ради, районної державної адміністрації та райкому профспілки працівників державних установ.

Особливі вітання на святі прозвучали для людей, які внесли вагомий вклад у розвиток місцевого самоврядування Драбівщини - ветеранів органів місцевого самоврядування.

Під час урочистостей на сцену були запрошені всі сільські та селищні голови, до яких з вітальним словом звернулася керівник Драбове-Барятинської територіальної громади Віра Жадан. На згадку про цей святковий день сільські та селищні голови сфотографувалися разом з керівниками району.

Святкового настрою присутнім на заході додали виступи аматорів художньої самодіяльності Степанівського сільського Будинку культури під керівництвом Заслуженого працівника культури України Миколи Коршака, а також викладачів і вихованців районного Будинку дитячої творчості.

                

               

                

               

                

                

                

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація