Відбулися урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи

21.11.16

Сьогодні, 21 листопада 2016 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року, у листопаді 2013 року, лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України, та на виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року, у районному Центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Спершу було проведено засідання районного Центру допомоги учасникам антитерористичної операції за участю голови районної ради Володимира Дзеги, його заступника – Тетяни Богославець, першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Лободи, військового комісара Віталія Сала, начальників управлінь, відділів, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, учасників АТО, представників громадських організацій. У ході роботи «за круглим столом» розглянули стан вирішення соціальних питань учасників бойових дій на сході України та членів їх сімей і визначили заходи щодо поліпшення ефективності роботи громадської організації учасників АТО.

  

Потім учасники засідання перейшли до Великої зали РЦКД, де відбулися урочисті заходи з нагоди державного свята. До присутніх звернулися голова районної ради Володимир Дзега і заступник голови районної ради Тетяна Богославець. У своїх виступах вони наголосили, що подвиг Героїв Небесної сотні має стати для кожного прикладом мужності, патріотизму та свободи духу.

«Сьогодні я хочу подякувати усім українським воякам, які беруть участь у війні на Сході України, усім тим, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Щиро дякую кожному з вас, дорогі драбів’яни, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи», - сказав голова районної ради. 
Його виступ продовжила Тетяна Богославець, зокрема, вона сказала: «Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали!»

Володимир Дзега вручив Почесні грамоти районної ради за активну громадську позицію, виявлення високого почуття патріотизму і мужності учасникам бойових дій Володимиру Васільєву і Василю Осадчому, учаснику революції Гідності Ігорю Марченку та за багаторічну сумлінну працю і активну роботу щодо надання соціальних послуг учасникам АТО і членам їх сімей – директору Драбівського РЦСССДМ Наталії Притулі.

  

Також окремим демобілізованим військовослужбовцям посадовці вручили нагрудні знаки "Учасник АТО", а учні привітали всіх учасників бойових дій на сході України квітами і подарунками.

Від громадських організацій перед присутніми виступив учасник Революції Гідності, учасник АТО - Іван Косенко, який поділився спогадами про пережите.

  

Працівники відділу культури, учасники художніх колективів району та учні виконали твори, присвячені тематиці Революції Гідності.

Участь у заході взяли працівники районної ради та районної державної адміністрації, трудових колективів, воїни АТО, учнівська молодь, громадськість.

Виконавчий апарат районної ради

  

  

Дивитися фоторепортаж

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація