Відбулися урочистості з нагоди 60-річчя утворення Черкаської області

09.01.14

7 січня 2014 року Черкащина відзначила своє 60-річчя.

Сьогодні 9 січня в Черкасах пройшли урочистості з нагоди ювілею області. На площі Богдана Хмельницького відбулось покладання квітів до пам'ятника відомого державного діяча.

В урочистих заходах взяла участь і делегація Драбівського району, яку очолили голова районної ради Володимир Бут та голова районної державної адміністрації Олександр Савенко.

Відзначення святкової події стало незабутнім для 39-ти ветеранів Великої Вітчизняної війни області, одного учасника бойових дій в Афганістані та двох ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Від голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба та Віце-прем'єр міністра України Костянтина Грищенка ветерани отримали нові автомобілі.

Ключі від автомобілів вручили також двом ветеранам з Драбівського району - інвалідам Великої Вітчизняної війни І групи Павлу Олександровичу Піддубному з Драбова та Миколі Степановичу Софієнку із Степанівки.

Під час урочистостей державними нагородами України згідно з Указом Президента України від 09.01.2014 №1/2014  були нагороджені працівники підприємств, установ та організацій Черкаської області. Серед них, Канай Ольга Іванівна - директор Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., якій присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України".

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація