Відбулися урочисті заходи вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.19

Сьогодні, 15 лютого, відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення радянських військ з Афганістану. Це також день пам'яті тих, хто загинув, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

Нікого не можуть лишити байдужими страшні цифри: 160 375 українців, з них 4 027 черкащан пройшли дорогами Афганської війни, у бойових діях брали участь 174 жителі нашого району.

Біда увійшла і в будинки наших земляків. Не повернулись до своїх домівок Анатолій Олійник із Кононівки та Валерій Хіміч із Шрамківки. 

15 лютого, в рамках районних заходів з вшанування воїнів-інтернаціоналастів голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови – Тетяна Богославець, голова районної державної адміністрації Іван Гайдай, його заступники – Володимир Лобода і Людмила Рудик, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександр Белих, Драбівський селищний голова Василь Хмара, учасники бойових дій у Афганістані,представники трудових колективів району, громадських організацій поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Опісля у Кононівці й Шрамківці відбулися мітинги та покладання квітів до могил воїнів, які полягли в далекому Афганістані.

Урочистий захід відбувся у районному Центрі культури і дозвілля.

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація