Відбулися урочисті проводи юнаків до Збройних Сил України

29.03.19

Сьогодні, 29 квітня 2019 року, у читальному залі районного Центру культури і дозвілля відбулися урочисті проводи призовників району до лав Збройних Сил України.

Привітати з цією визначною подією майбутніх новобранців прийшли голова районної ради Володимир Дзега та голова районної державної адміністрації Іван Гайдай.

Володимир Дзега у вітальному слові побажав молодому поповненню з честю виконати свій обов’язок перед Вітчизною, здоров’я, мужності, хоробрості та стійкості у випробуваннях. Щоб служба у Збройних Силах України допомогла загартувати волю і зміцнити дух, показала приклад чоловічої дружби та взаємоповаги, була не лише випробуванням на зрілість, а й гарною школою для формування справжнього чоловічого характеру. Також висловив щиру вдячність батькам, які виховали синів-­патріотів своєї держави. Адже юнаки, які нині йдуть до лав Збройних Сил України,­ це люди, які не словом, а справжніми чоловічими вчинками доводять, що служіння своїй країні – це найвищий прояв відповідальності кожного свідомого громадянина.

 

Дотримуючись народних традицій, до юнаків зі словом Божим звернувся настоятель храму преподобного Серафима Саровського протоієрей Дмитро Івануса.

Також під час проводів відбулися виступи творчих колективів району.

На завершення керівники району урочисто вручили 17 новобранцям повістки до служби в ряди Української армії.

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото сектору з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація