Відбулися районні заходи з нагоди Дня Державного Прапора та річниці незалежності України

23.08.17

23 серпня 2017 року в районному центрі проведено заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 26-ої річниці незалежності України.

Урочистості розпочалися з церемонії підняття Державного Прапора, в якій взяли участь голова районної ради Володимир Дзега та його заступник – Тетяна Богославець, голова райдержадміністрації Іван Гайдай, депутати різних рівнів, сільські та селищні голови, керівники управлінь та відділів органів виконавчої влади, представники громадських організацій, військовослужбовці, молодь, жителі Драбова.

  

На початку святкового дійства представники влади та всі бажаючі поклали квіти до монументу «Борцям за єдність та незалежність України».

Потім урочисті заходи продовжилися районному Центрі культури і дозвілля, де всі бажаючі мали змогу оглянути виставки майстрів декоративно-прикладного мистецтва, квіткові композиції, виготовлені руками школярів, переглянути театралізоване дійство, взяти участь у акції «Квітуча країна».

  

  

Голова районної ради привітав всіх присутніх із визначними національними святами українського народу, зазначивши, що для кожного із нас це день гордості і патріотизму, символ свободи та єдності українського народу, який є сучасною європейською нацією, що поділяє демократичні цінності і готова щодня за них боротися.

Сьогодні ми знову змушені, як і багато попередніх поколінь українців, відстоювати нашу незалежність із зброєю в руках. Життя тисяч наших братів і сестер – та ціна, яку платить Україна, щоб відстояти свій суверенітет і своє право самостійно обирати майбутнє.

Володимир Дзега висловив слова щирої вдячності всім тим, хто, проявляючи надзвичайну мужність, захищає мир, та всім волонтерам, небайдужим жителям Драбівщини, які беруть активну участь у підтримці української армії та її воїнів.

«Вірю, що українці – народ єдиний і могутній. І той, хто хотів нас роз'єднати та послабити, – ще більше об'єднав та зміцнив. А зовнішня загроза прискорила процес формування сучасної української нації на засадах громадянського патріотизму, - сказав посадовець. - Пам’ятаймо, що цінність державності визначається рівнем національного усвідомлення кожним свого місця в долі України».

Також Володимир Дмитрович, звертаючись до земляків, закликав буди гідними дітьми своєї Батьківщини, процитувавши слова Блаженного Любомира Гузара: «Україна не поділяється на Захід або Схід. Вона поділяється на тих, хто любить Україну і хто не любить».

  

Продовжуючи урочистості, Володимир Дзега за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди Дня Незалежності України нагородив Почесними грамотами районної ради директора Великохутірського народного історико-краєзнавчого музею Надію Колотило, директора Свічківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Миколу Суддю, працывника амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Демки Володимира Антоненка та за вагомий внесок у розвиток волонтерського руху, підтримку учасників антитерористичної операції на сході України -волонтера-драбів’янина Василя Коцюбайла.

З вітальними словами до драбів’ян звернулися заступник голови обласної ради Вадим Гайович і депутат обласної ради Григорій Плічко. Також вони відзначили кращих працівників місцевого самоврядування: депутата районної ради Анатолія Волошіна, Безпальчівського сільського голову Ларису Марунич, секретаря Свічківської сільської ради Наталію Шевченко, нагородивши їх Почесними грамотами обласної ради.

  

Опісля голова районної ради спільно з головою районної державної адміністрації відзначили переможців жнив 2017 року.

Завершилося святкування концертом творчих колективів району.

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація