Відбулися районні заходи з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України

23.08.18

Сьогодні, 23 серпня, у районному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці незалежності України.

Розпочалося дійство з покладання квітів до пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України» та вшанування пам’яті полеглих хвилиною мовчання. Після чого всі учасники свята перейшли до фасаду районного Центру культури і дозвілля, де відбулося урочисте підняття Державного Прапора та колективне виконання Гімну України. 

  

Далі урочисте зібрання продовжилося у великій залі РЦКД, де відбувся тематичний захід «Хай живе вільна Україна».

Керівники району привітали земляків із визначними державними  святами, зокрема, голова районної ради Володимир Дзега зазначив, що День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності.

  

-  Проте Україна й сьогодні виборює право на незалежність, на власну думку та мирне життя. Вже п’ятий рік поспіль ми відзначаємо День Державного Прапора та День Незалежності у час, коли на сході країни тривають запеклі бої саме за єдність, суверенність та право українців самим обирати майбутнє. Кращі сини нашої Батьківщини щодня ризикують життям і гинуть заради миру та спокою на рідній землі. І сьогодні драбів’яни пліч-о-пліч з іншими українцями виборють у зоні АТО право на цілісність і незалежність наших територій, на мирне небо над головою. Поряд із цим жителі району, які чекають повернення рідних і близьких додому, не стоять осторонь, а намагаються допомогти нашим бійцям на фронті, надаючи посильну матеріальну і моральну підтримку,- сказав Володимир Дмитрович та висловив надію на мирне і щасливе життя українців.

  

  

За вагомі трудові здобутки, сумлінну працю, зразкове ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди визначних державних свят Володимир Дзега вручив Почесні грамоти обласної ради Валерію Закусилу - заступнику керівника Бирлівського регіонального структурного підрозділу СТОВ «Зернова компанія «Хорс»; Катерині Корж - директору Бирлівського сільського будинку культури; Олександру Оробченку - директору ТОВ АПК «Степ», депутату районної ради; Людмилі Радіоненко - заступнику директора з навчально-виховної роботи Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Людмилі Роєнко - завідувачу неврологічним відділенням Драбівської центральної районної лікарні.

  

  

У ході свята відзначено та вручено сертифікати переможцям конкурсу «Кращий за професією 2018 року» та вшанування працівників нив.

Після виступів хорових колективів району святкування продовжилося на центральній площі Драбова, де відбулися фестиваль патріотичної пісні «Рідну Україну піснею звеличимо», показ етнічного українського одягу, виставка декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи, працювали фото-зона та галявина «Країна дитинства».

  

  

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація