Відбулася зустріч ветеранів педагогічної ниви Драбівщини

15.11.17

Сьогодні, 15 листопада, за підтримки керівництва районної ради відбулася зустріч ветеранів педагогічної ниви Драбівщини - «Серце вчителя б’ється вічно», ініціаторами якої стали голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Валентина Перетятько та голова районної ветеранської організації Валентина Крокосенко.

Зворушливою була зустріч директорів та заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів району різних років, які у даний час перебувають на заслуженому відпочинку.

Зі словами щирої вдячності до ветеранів звернулися голова районної ради Володимир Дзега і його заступник - Тетяна Богославець, які, до речі, до обрання були також працівниками освітньої галузі і свого часу навчалися педагогічної мудрості у нинішніх ветеранів.

У ході зустрічі вислів «вчителів колишніх не буває» підтвердився, адже, перебуваючи на заслуженому відпочинку, вони залишаються все ж такими активними, цікавляться шкільним життям, реформуванням освітньої галузі. Тому із задоволенням відвідали єдиний у районі інноваційний заклад – Драбівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.Васильченка – гімназія», де їх привітно зустріли директор школи Людмила Бугай, її заступник - Василь Кравченко та учні школи. Увазі гостей було запропоновано змістовну екскурсію навчальним закладом, продемонстровано сучасне навчальне обладнання.

  

  

Потім ветеранів гостинно вітала Золотоношківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Директор школи Ольга Канай та заступник з навчально-виховної роботи Аркадій Мануйленко організували цікаву «подорож по школі», поділилися досягненнями вихованців та педагогічного колективу, підготували гостям невеличкий концерт.

  

  

Опісля ветерани взяли участь у проведенні уроку-спогаду, на якому кожен пригадав трудові будні, вихованців, а також теплими словами згадали про тих колег, які назавжди відійшли за межу Вічності.

Під час зустрічі панувала святкова атмосфера. Присутні забули про поважний вік, негаразди і хвороби. У всіх був піднесений настій, сяяли посмішки, по-молодечому світилися очі. Ветерани педагогічної праці перебували під враженням від почутого і побаченого, знаходилися в царині тепла, доброзичливості.

  

Життя рухається в шаленому темпі. Та кожній людині і в кожному віці потрібен певний час, щоб зупинитися озирнутися на прожите й пережите, зрозуміти, що душа людини ніколи не старіє.

Ніхто із ветеранів педагогічної праці не залишився поза увагою, адже про  них було сказано багато добрих слів, які, сподіваємося, залишаться гарним спомином у їх серцях.

Підсумком цієї зустрічі стало спільне бажання – за рік зустрітися знову!

Виконавчий апарат районної ради

Фото газети «Драбівщина»

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація