Відбулася зустріч голови районної ради з представниками Ради старійшин

23.06.14

Розпорядженням голови районної ради від 17 квітня 2014 року утворена Рада старійшин при голові Драбівської районної ради. Консультативно-дорадчий орган створено з метою сприяння здійсненню повноважень, залучення досвіду відомих працівників різних галузей господарства, досвідчених фахівців сфери управління району до визначення конкретних шляхів і можливостей подальшого розвитку Драбівщини.

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега зустрівся з головою Ради старійшин Юрієм Єгоровичем Бровком та секретарем  Валентиною Григорівною Крокосенко.

У ході робочої зустрічі учасники обговорили основні напрямки подальшої роботи консультативно-дорадчого органу та питання  проведення чергового засідання Ради старійшин.

« У діяльності районної ради ми готові до широкого суспільного діалогу. Ми повинні розуміти чим живуть наші мешканці, що їх турбує найбільше. Не можна забувати і про обмін досвідом поколінь, який нам необхідний сьогодні, як ніколи. Наша мета – забезпечення нормального життя мешканців Драбівщини», - зазначив Володимир Дзега.

Під час зустрічі були окреслені шляхи вирішення проблемних питань життєдіяльності району.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація