Відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників Драбівщини

02.09.19

Напередодні свята знань, 30 серпня 2019 року, відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Драбівщини, на якій підсумували роботу минулого року та окреслили головні завдання на перспективу.

У її роботі взяли участь голова районної ради Володимир Дзега, його заступник – Тетяна Богославець, заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик, працівники та ветерани педагогічної ниви, молоді фахівці, представники позашкілля, сільські голови, представники громадськості та керівники різних організацій і відомств, яким небайдужі питання освіти.

Звертаючись до вчителів Драбівщини, голова районної ради Володимир Дзега сказав:

- Сьогодні ми говоримо про дуже важливі речі - про освіту - сучасну, доступну, перспективну. Адже освіта визначає наше сьогодення і майбутнє. І для працівників органів місцевого самоврядування нашого району вона є найвищим пріоритетом: від дошкілля до випускників школи. Тому що саме в системі освіти зростають інженери, військові, лікарі, вчителі, – з неї виходить українська інтелігенція. Реалізовуючи стратегію Нової Української школи, ми готуємо учнів до дорослого життя, до складних викликів майбутнього. І це вимагає принципово нових підходів до навчання та розвитку можливостей дітей і, в результаті, - творення суспільства освіченого загалу.

У виступі Володимир Дмитрович наголосив на важливості співпраці органів місцевого самоврядування, виконавчої гілки влади і працівників освіти та зазначив, що в поточному році з районного бюджету в поточному році на функціонування галузі освіти виділено кошти  сумі 2681,5 тис. грн. З них: на заробітну плату з нарахуванням 1000,0 тис. грн., на придбання господарських та будівельних матеріалів, запчастин та поточний ремонт – 236,5 тис. грн., на вугілля – 282,0 тис. грн., на відрядження – 3,0 тис. грн., на придбання автобуса для Погребської ЗОШ – 950,0 тис. грн., на капітальні ремонти –210,0 тис. грн. (в т. ч. : на облаштування вузла обліку газу по Свічківському та Степанівському НВК). Не залишаються осторонь і органи місцевого самоврядування: селищною, сільськими радами надано субвенцію на фінансування галузі освіти в сумі 10360,6 тис. грн., а саме: на енергоносії – 4078,0 тис. грн., на харчування учнів – 1775,0 тис. грн., на оздоровлення – 249,4 тис. грн., на заробітну плату обслуговуючому персоналу -2210,4 тис. грн., на підвіз учнів – 1588,5 тис. грн., на придбання господарських та будівельних матеріалів – 161,3 тис. грн., на капітальні видатки тис. 298,0 тис. грн. (в т. ч.: для Перервинцівського НВК на ремонт даху в сумі 100,0 тис. грн., на капітальний ремонт даху Нехайківського НВК – 50,0 тис. грн., заміну частини віконних блоків Левченківського НВК – 50,0 тис. грн., заміну віконних блоків та дверей Жорноклівського ДНЗ – 66,0 тис. грн. та ін.).

Користуючись нагодою, за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, за заслуги в реалізації держаної політики у галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління Володимир Дзега вручив Почесну грамоту обласної ради заступнику директора з навчально-виховної роботи Кантакузівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Ларисі Твердохліб та нагородив Почесними грамотами районної ради Валентину Ситник - завідувача Центру розвитку дитини «Берізка» с. Шрамківка; Сергія Стригунова - директора Кононівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Любов Чуруту - заступника директора з навчально-виховної роботи Шрамківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація